Zdaj egzamin maturalny z Vademecum – Teraz matura!

Czy wiesz, że sukces na egzaminie maturalnym to suma wielu czynników? Są nimi współpraca z wykwalifikowaną kadrą nauczycielską, sprzyjające otoczenie, czyli wsparcie najbliższych, a co najważniejsze – porządny podręcznik. Bardzo cenną jest książka, która przeprowadzi ucznia krok po kroku przez cały materiał przedmiotu, którego uczył się kilkanaście lat. Jak w prawidłowy sposób przypomnieć i utrwalić sobie informacje z początków nauki? Jak zaplanować powtórki, by nie przegapić najważniejszych faktów? Czy są jeszcze takie pozycje w polskich księgarniach, które spełnią tak ogromne wymagania? Repetytorium z wydawnictwa Nowa Era jest bardzo bliskie ideałowi! Wszystkim maturzystom z ręką na sercu polecamy “Vademecum. Teraz matura (nauka)“.

Wiedza uporządkowana i podana na tacy

Wspaniale jest mieć książkę maturalną, która ma w sobie wszelką wiedzę potrzebną do zdania egzaminu na najwyższy stopień. Repetytorium posiada odpowiednie informacje, ale to nie wszystko! Książka “Teraz matura” w sposób uporządkowany prezentuje maturzyście wiedzę z konkretnego przedmiotu. Wiadomości są ułożone w taki sposób, że bez problemu można zsynchronizować najważniejsze informacje z historii, matematyki, czy języka polskiego – w zależności od tego, jaki podręcznik wybrałeś. Vademecum zostało skonstruowane w taki sposób, by układ treści był czytelny, a rozwiązania graficzne nie raziły oczu, ale zachęcały do lektury i nauki.

Pomocne wskazówki

Doskonale wiemy, że największą trudnością licealistów stanowi zastosowanie zdobytej wiedzy w praktyce, czyli na przykład podczas pisania egzaminu. Repetytorium wskazuje, jak korzystać z wiedzy, by rozwiązywać konkretne zadania maturalne. W książce znajdują się przykłady oraz zadania Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, które występowały w arkuszach w poprzednich latach.

Płynna nauka

Publikacja wydawnictwa Nowa Era pomaga maturzyście szybko przyswajać wiadomości oraz powtarzać je w odpowiednim czasie. Wszystko po to, by to, co najważniejsze nie zostało zapomniane. To, co istotne w książce to nieustanne sugestie, by sięgać po inne materiały źródłowe i włączać je w naukę z repetytorium. Repetytorium wspiera systematyczną naukę maturzysty.

teraz matura, matura repetytorium, vademecum teraz matura